Умови гарантії

 

Слідом за зміною цін і суттєвими змінами в ціновій політиці, ми робимо черговий гігантський крок у політиці якості. Стратегія, що реалізується нашою компанією, завжди враховувала зручність, безпека і ефективність експлуатації продуктів VTS. Проте, ми постійно докладаємо зусиль, щоб приємно здивувати наших клієнтів і випередити в цьому відношенні конкуренцію.

Результатом наших старань в рамках вдосконалення продукту є введення 3-річної гарантії на продукти VTS EUROHEAT - водяні нагрівачі VOLCANO і повітряні завіси DEFENDER!

  • VTS - це перша компанія в галузі, яка вводить 3-річний термін гарантії – більш того, в гарантійний період зобов'язується замінити несправний блок НОВИМ!
  • Дополнительно мы вводим LIFETIME WARRANTY на корпуса устройств VTS EUROHEAT! Это значит, что гарантия на корпуса пожизненная – то есть длится столько времени, сколько составляет средняя живучесть устройства – 15 лет!

Введені нами нові правила гарантії абсолютно ні з чим не порівняти, вони найкращі на ринку. Вони є підтвердженням виняткової якості наших
продуктів. Про це свідчать статистики за останній рік, які показують, що на 1000 пристроїв VTS EUROHEAT є тільки 3 сервісні заявки - це всього лише 0,3% пристроїв.

Крім того, аналіз рекламацій показав, що їх основною причиною був теплообмінник. Прагнучи до 100% надійності наших пристроїв, ми впровадили ще в минулому році 3-х ступінчасту систему контролю якості, в тому числі теплообмінників - кожен з них перевіряється ще перед монтажем. Додатково, ми впровадили зміни в технології пайки теплообмінників. Тому ми сподіваємося, що відсоток рекламацій, яким ми і так пишаємося, буде ще нижче!

З повним текстом умов гарантії можна подивитися